نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز
الکترولوکس Electrolux

021-79134

استـفاده از قطعــات اورجینــال

پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات ماکروفر الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

30سال سابقه درخشان

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات تخصصی فر و اجاق گازالکترولوکس می باشد.

خدمات-پس-از-فروش الکترولوکس

خدمات پس از فروش

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux دارای خدمات پس از فروش تعمیرات برای کلیه فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux می باشد.

تکنسین لوازم خانگی تعمیرات الکترولوکس

تکنسین های حرفه ای

در نمایندگی مجاز تعمیرات الکترولوکس  Electrolux تکنسین های حرفه ای تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس را انجام می دهند.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس با نمایندگی رسمی الکترولوکس، در اسرع وقت تکنسین حرفه ای برای عیب یابی و تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس برای شما عزیزان اعزام می شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux دارای ضمانت شش ماهه تعمیرات برای کلیه فر و اجاق گاز الکترولوکس می باشد.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

دارای شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با کمترین هزینه تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس را انجام می دهد.

آیا به دنبال نزدیک ترین شعب نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس هستید؟

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو …

تعمیرگاه های مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر فر و اجاق گاز برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های رسمی تعمیرات فر و مایکروفر الکترولوکس در تهران ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. ما با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در تهران و سراسر کشور تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای ما قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده ما می باشد. بنابراین اگر برای تعمیر فر و اجاق گاز برند الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، ما بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

معرفی قطعات فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

فر الکترولوکس یکی از بهترین برندهای موجود در بازار لوازم خانگی می باشد، که به دلیل کیفیت بالای قطعات بسیار دیر نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دارند، در ذیل به معرفی قطعات فر الکترولوکس خواهیم پرداخت:

✔ برد نمایشگر فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

برد نمایشگر فر برای این موضوع تعبیه شده است که تمامی تنظیمات از جمله تنظیمات ساعت، زمان پخت، انتخاب نوع پخت و … را به کاربر نشان دهد.

✔ لاستیک دور درب فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر فر الکترولوکس

لاستیک دور درب فر وظیفه جلوگیری ازهدررفتن انرژی گرمایی را بر عهده دارد، جلوگیری میشود .

✔ ولوم انتخاب برنامه فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیرات فر الکترولوکس

ولوم انتخاب برنامه، برای تنظیمات دما و زمان پخت در فر استفاده می شود.

✔ برد اصلی فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر فر الکترولوکس

برد اصلی فر وظیفه کنترل تمام قطعات فرالکترولوکس بر عهده دارد.

✔ فن کانویشن فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

فن کانویشن فر وظیفه به گردش درآوردن هوای گرم را در داخل فر بر عهده دارد.

✔ ترموستات حرارتی فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر فر الکترولوکس

ترموستات قطعه ای است که وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد و در صورتی که حرارت دستگاه بیش از حد بالا برود، جریان برق توسط ترموستات از المنت ها قطع خواهد شد.

✔ فن خنک کننده فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

فن دستگاه وظیفه خنک کردن دستگاه و قطعات را بر عهده دارد.

✔ میکروسوئیچ فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیرات فر الکترولوکس

میکروسوئیچ قطعه ای است که با کنترل جریان برق درقسمت های مختلف به افزایش ایمنی قطعات فر کمک می کند.

✔ سنسور حرارتی فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر فر الکترولوکس

سنسور حرارتی وظیفه تشخیص تقسیم حرارت به طور یکسان در تمام قسمت ها را به عهده دارد .

✔ المنت فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

المنت اصلی ترین قطعه فراست که وظیفه تولید حرارت در فر را بر عهده دارد. هر فر دارای سه المنت می باشد که المنت پایینی حرارت اصلی برای پخنت غذا را تولید می کند . المنتی که در قسمت بالا قرار دارد المنت گریل است که گریل کردن غذا را انجام می دهد و المنت دایره ای یا حلقوی که معمولا دور فن کانوکشن قرار دارد و پخت ترکیبی همراه با هوای داغ را انجام می دهد .

مشکلات متداول فر توکار الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

فرهای توکار برند الکترولوکس  Electrolux از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، اما به هرحال ممکن است با مشکلاتی مواجه شود، در ذیل برخی مشکلاتی که ممکن است برای فر ایجاد شود را همراه با راهکارهای آن برای شما عزیزان ذکر کردیم، اگر مشکل فر شما با راهکارهای ارائه شده حل نشد، می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس  02179134  تماس بگیرید تا فر شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب ما تعمیر شود.

✔ روشن نشدن فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر شما با مشکل روشن نشدن فر مواجه شده اید، بهتر است ابتدا پریز برق را چک کنید، اگر مشکلی وجود نداشت، ممکن است تبدیل سه به دو دستگاه سوخته باشد، که برای رفع این مشکل باید تبدیل، تعویض شود.

✔ روشن نشدن صفحه نمایش فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر صفحه نمایش فر روشن نمی شود ولی برق داخل فر هست، نشان دهنده این است که تنظیمات اولیه، به هم ریخته و نیاز به تنظیم مجدد دارد، همچنین ممکن است کابل و سوکت های اتصال دیسپلی فر درامده و  یا شل شده باشند. ممکن است برد نمایشگر و یا برد اصلی دچار آسیب شده باشد.

✔ گرم نکردن المنت فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر المنت گرم نمی کند نشان دهنده خرابی ترموستات می باشد، ممکن است برنامه را درست انتخاب نکرده باشید، همچنین ممکن است برد اصلی فر دچار مشکل شده باشد.

✔ گرم نشدن فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر فر گرم نمیشود و ساعت آن نیز به درستی کار نمی کند، به این دلیل است که فر در حالت دمو قرار گرفته و کار نمی کند، المنت فر الکترولوکس ایراد دارد و گرم نمی کند. ترموستات حرارتی خراب شده و اجازه گرم شدن به فر نمی دهد. ممکن است برنامه را درست انتخاب نکرده باشید و یا برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

✔ تنظیم نشدن برنامه های فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر برنامه های فر کار نمی کند، ابتدا چک کنید که برنامه درست انتخاب شده باشد، کلیدهای انتخاب برنامه را بررسی کنید، اگر ایراد ندارند ممکن است صفحه نمایشگر یا برد فرمان و یا برد اصلی فر دچار مشکل شده باشد.

✔ کار نکردن بخارپز فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر غذا در داخل فر می سوزد و فر بیش از اندازه گرم می شود، ممکن است برنامه را درست انتخاب نکرده باشید، ممکن است ترموستات حرارتی فر ایراد داشته باشد. ممکن است سنسورهای حرارتی خراب شده باشند که دما بیش از حد بالا می رود. ممکن است المنت فر ایراد داشته باشد.

✔ خاموش شدن فر پس از چند ثانیه در فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر فر پس از چند ثانیه خاموش می شود، ممکن است فیوز فر و یا ترموستات حرارتی دچار ایراد شده باشد، ممکن است میکروسوئیچ درب ایراد داشته باشد که باعث قطع برق می باشد.

نکات مهم برای نصب فر توکار الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات فر الکترولوکس Electrolux

برای نصب فر الکترولوکس دقت کنید که فر در سطح تراز نصب گردد، فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد تا گرمای بیش از حد باعث استهلاک قطعات الکتریکی و الکترونیکی نگردد.

نکات مهم برای مراقبت و افزایش طول عمر فر الکترولوکس Electrolux

✔ درب فر را آرام ببندید.

✔ فر را خالی روشن نکنید.

✔ داخل فر الکترولوکس را به طور مرتب تمیز کنید.

✔ از ظروف مناسب فر استفاده کنید.

✔ در زمان طولانی و با توان بالا از فر الکترولوکس استفاده نکنید.

✔ استفاده در هنگام کار با فر الکترولوکس از بسته بودن درب فر اطمینان حاصل کنید.

شعبات نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران نمایندگی مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران نمایندگی مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران فر و اجاق گاز نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux جنوب تهران نمایندگی مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی  تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران نمایندگی مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران نمایندگی مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.